AKCLEAN

Wiodąca firma na rynku usług sprzątających!

Nazywam się Adam i jestem założycielem firmy AK Clean.

Moja firma to zespół kilku energicznych specjalistów, dla których praca z ludźmi i dla ludzi to CZYSTA przyjemność.

Kilka lat temu, zainteresowałem się tematem prania ekstrakcyjnego – kupiłem mój pierwszy odkurzacz piorący. Rozpocząłem czyszczenie mebli u siebie w domu, następnie zacząłem jeździć po rodzinie aby wypróbowywać metody prania na różnych materiałach. Po 2 miesiącach poczułem się na tyle dobrze w tym co robiłem, że postanowiłem wyprać pierwszy mebel u klienta.

Uśmiech i ogromne zadowolenie klienta po wykonaniu usługi, utwierdziły mnie w przekonaniu, że jest to coś więcej niż tylko praca. Od tamtej pory wyprałem niezliczoną ilość kanap, dywanów, foteli czy materacy.

Dobra opinia rozprzestrzeniła się tak szybko, że zaczęli do mnie wydzwaniać kolejni klienci z polecenia. Był to moment na zatrudnienie pierwszego pracownika. Po kilkunastu wspólnych zleceniach, mój kolega, pojechał na pierwsze swoje własne zlecenie. Opinia klienta utwierdziła mnie w przekonaniu, że dobrze dobrałem pracownika.

Obecnie jest nas wielu w kilku województwach: Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Łódzkie, Wielkopolskie, Śląskie i Mazowieckie. W najbliższym czasie planuję poszerzyć nasz region o kolejne województwo.”

Pranie Tapicerki Meblowej

Pranie Tapicerki Samochodowej

Pranie Dywanów

Misją naszej firmy jest uczynienie świata czystszym!

NASZA MISJA

Robimy wszystko, aby nasi klienci byli zadowoleni!

AK CLEAN jest certyfikowaną i zaufaną firmą sprzątającą.

Nasz zespół zawsze sprawnie i szybko wykonuje swoją pracę. Używa tylko najlepszych detergentów i środków czyszczących. Wszystkie są bezpieczne i nie stanowią zagrożenia dla zdrowia.

Nasi klienci otrzymują tylko najwyższej jakości usługi, w optymalnych kosztach. Firma jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt, który przechodzi regularną konserwację.

OCENILI NAS
Opinie naszych Klientów